Reference

simona mucková - LG

Fotky Štěpána zachytí skutečnou atmosféru.Je pro mě jistota.Vím, že vše bude tak, jak jsme si domluvili, že vše,  co si řekneme platí….a když náááhodou udělám nějakou nečekanou změnu, a že tam občas nějaká je, umí improvizovat.Je vždy dobře naladěný a odvede skvělou, kvalitní a profesionální práci.

Simona Mucková, LG
fotografie klienta

Se Štěpánem jsem měla možnost spolupracovat na mnoha firemních foceních. Ať už se jednalo o foceni eventu, promo akci či produktové fotografie, vždy vše bylo naprosto perfektní! Štěpánův talent, profesionální práce, preciznost a v neposlední radě lidskost, dělají z každého domluveného foceni zážitek. Spolupráce a domluva byla vždy bezproblémová, výstupy vždy v dohodnutém termínu a bez vicenakladů. Vždy dodržen předem domluvený budget. Štěpána Mikudu tedy mohu jen doporučit!

Magdalena Bartošová, Moneta Money Bank
fotografie klienta

Štěpán má neskutečný cit pro momentky sršící emocemi. Jeho fotky jsou tak opravdové, živé a jedinečné. Je to velmi energický a empatický člověk, který zachycuje naše slavnostní okamžiky již řadu let a kterého si velmi vážíme. Já vždy jen řeknu “prostě fotky od Štěpána”

Zlata Benešová

Klienti

Chcete mi napsat ? 

ZEPTAT SE NA TERMÍN, NEBO NA CENU ?

Napište mi